Výmena čelného skla bez rizika

Výmena skla bez rizikaRealita je žiaľ taká, že náklady na opravu poškodeného čelného skla poisťovne nepreplácajú „dobrovoľne“, to platí dvojnásobne, ak si uplatňujete nároky z PZP vinníka.

Štandardne to prebieha tak, že si uhradíte náklady za opravu čelného skla v lokálnej opravovni, následne poisťovni predložíte faktúru a o pár dní si prevezmete od poisťovne list, v ktorom Vás informujú, že faktúru Vám nepreplatia, nakoľko ste nepreukázali, že škodu Vám spôsobil ten účastník premávky, s ktorým ste si spísali správu o nehode.

Nechajte to na mňa

Moje zmluvné servisy Vám poškodené čelné sklo vymenia bez toho, aby ste museli za výmenu čelného skla zaplatiť. Po vykonaní opravy Vášho čelného skla, odovzdáte dokumentáciu k poistnej udalosti a celú vec si už doriešime s poisťovňou na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť.

Týmto krokom sa vyhnete riziku, že by Vám poisťovňa odmietla preplatiť náklady na opravu.

Náhradné vozidlo počas opravy

Náhradné vozidlo počas opravyČi už ste osobou, ktorá k pracovným alebo rodinným povinnostiam potrebuje nevyhnutne vozidlo každý deň a je pre Vás nepredstaviteľné byť čo i len jeden deň bez auta, poskytnem Vám náhradné vozidlo počas celej doby opravy. Budete si môcť bez narušenia plniť všetky svoje každodenné povinnosti. Navyše Vám vozidlo bude pristavené v rámci okresu na Vami zvolenú adresu.

Ak si škodu na čelnom skle uplatňujete:
  • z PZP vinníka, náhradné vozidlo máte iba za 4,99 EUR (jednorázovo počas celej doby opravy). Platíte si iba reálne spotrebované PHM. Ako bonus dostanete 20km PHM za každý deň odo mňa bezplatne.
    • Zvýhodnená cena 4,99 EUR počas celej doby opravy platí v prípade, že vinník mal PZP uzatvorené v jednej zo zoznamu poisťovní, proti ktorým dlhodobo uplatňujem nároky na poistné plnenie. Pozrite si zoznam poisťovní tu.
  • zo svojho havarijného poistenia, môžete si zapožičať vozidlo za zvýhodnených podmienok už od 25 EUR/deň

Odporúčam využiť spolu so službou pick-up servis. Celá oprava poškodeného skla Vás takto zaťaží 5 minútami pri preberaní náhradného vozidla a odovzdávaní toho Vášho vozidla.

Pick-up servis

Vyzdvihnutie Vášho poškodeného vozidla a odvoz do prevádzky servisu na výmenu čelného skla Vás určite poteší a z časového hľadiska aj odbremení. Po vykonaní opravy, Vám zase bude vozidlo privezené na adresu podľa Vašich požiadaviek.

Ak si škodu na čelnom skle uplatňujete:
  • z PZP vinníka, máte pick-up iba za 4,99 EUR
    • Zvýhodnená cena 4,99 EUR/jednorázovo za odvoz vozidla do servisu a dovoz vozidla po vykonaní opravy platí v prípade, že vinník mal PZP uzatvorené v jednej zo zoznamu poisťovní, proti ktorým dlhodobo uplatňujem nároky na poistné plnenie. Pozrite si zoznam poisťovní tu.
  • z Vášho havarijného poistenia, za pick-up servis je účtovaná jednorázová suma vo výške 74,99 EUR.

Odporúčam využiť spolu s náhradným vozidlom. Celá oprava poškodeného skla Vás takto zaťaží 5 minútami pri preberaní náhradného vozidla a odovzdávaní toho Vášho vozidla.

ZÍSKAŤ TERMÍN OPRAVY