VÝMENA ČELNÉHO SKLA Z PZP

Neriskujte, že vám zamietnu poistné plnenie…Odletel kameň z iného vozidla a vám poškodil čelné sklo? Preplatenie nákladov z PZP poisťovne vinníka za výmenu alebo opravu čelného skla nie je samozrejmosťou, skôr raritou.

Neriskujte a nechajte si vymeniť svoje čelné sklo v jednom z našich servisov a preplatenie nákladov v poisťovni si doriešime my na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť.

U nás opravu čelného skla neplatíte…


Cenu za vykonanú opravu nám uhrádza priamo poisťovateľ, kde mal vinník uzatvorené PZP a vy sa nestaráte, koľko a či vôbec nám poisťovňa zaplatila. Vám je odovzdané opravené vozidlo a celú vec si riešime už my s poisťovňou.

V konkurenčných opravovniach si musíte za výmenu najskôr zaplatiť a potom sa doprosovať v poisťovni o úhradu poistného plnenia.  Vo väčšine prípadov to končí tak, že PZP poisťovňa zamietne nároky na náhradu škody a vy sa tak musíte s PZP poisťovňou vinníka doťahovať súdnou cestou.

Aké výhody to má pre vás?


Opravu za výmenu čelného skla tak nemusíte uhrádzať z vlastného vrecka a potom sa doprosovať v poisťovni, aby vám tieto náklady preplatila. Častokrát sa totiž stane, že náklady, ktoré poškodení ľudia uhradia za výmenu čelného skla, im nie sú zo strany poisťovne preplatené.

Poisťovne zamietajú s obľubou poistné plnenie z dôvodu, že správa o nehode nie je relevantným dôkazom o tom, že za škodu zodpovedá práve vinník, s ktorým ste si spísali správu o nehode.

Chcete príklad?


Tu ho máte…

Tu je krátka ukážka iba z niektorých prípadov, ktoré sme zastupovali. Uvedené príklady boli presne tie prípady, kedy si poškodená osoba nechala opraviť čelné sklo v konkurenčnej opravovni, zaplatila za výmenu čelného skla a potom sa doprosovali v poisťovni o preplatenie faktúry.

A výsledok? Veď posúďte sami…


Toto sú prípady ľudí, ktorí si nechali svoje čelného sklo opraviť s vedomím, že im tieto náklady PZP poisťovňa vinníka preplatí. Výsledkom vo väčšine prípadov je, že nároky sú zamietnuté a poškodená osoba sa musí domáhať úhrady súdnou cestou, čo trvá aj 2 roky a stojí nemalé peniaze.

Neriskujte zbytočne


Ako vidíte, je úplne bežné, že poisťovne poškodeným osobám zamietajú preplatenie nákladov, ktoré vynaložili za opravu rozbitého čelného skla. Neriskujte a objednajte sa do jedného z našich servisov a celú záležitosť s poisťovňou si už doriešime my na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť.

KDE VYKONÁVAME OPRAVY?

Bratislava

Závodná ulica (Podunajské Biskupice)

Banská Bystrica

Zvolenská cesta (Kráľová)

Trenčín

Bratislavská ulica (Istebník)

Objednať sa je možné buď online cez formulár alebo telefonicky na čísle +421 948 87 08 87 (platí pre všetky 3 prevádzky) v pracovné dni medzi 9:00 – 17:00 hod.

PREČO SI NECHAŤ VYMENIŤ ČELNÉ SKLO U NÁS?

Bez úhrady

Úhradu faktúry za výmenu čelného skla si riešime s poisťovňou my na vlastné náklady a na vlastnú zodpovednosť

Bez papierovačiek

Papierovačky s PZP poisťovňou vinníka vyriešime za vás. Stačí si priniesť so sebou správu o nehode a o zvyšok sa postaráme.

Rovnaká kvalita

Čelné sklo vám vymeníme za sklo takej istej kvality, ako vám bolo poškodené. A to aj v prípade originálneho čelného skla.

ZOZNAM POISŤOVNÍ

Rozbité čelné sklo bez nutnosti úhrady vám vymeníme v prípade, ak mal vinník uzatvorené PZP v jednej z nasledujúcich poisťovní:

  • Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

  • AXA pojišťovna a.s.

  • ČSOB Poisťovňa, a.s.

  • Generali poisťovňa, a. s.

  • Groupama poisťovňa, a.s.

  • KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

  • KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

  • Union poisťovňa, a. s.

  • UNIQA poisťovňa, a.s.

  • Wüstenrot poisťovňa, a.s.

ĎALŠIE VÝHODY, KTORÉ VÁM SPRÍJEMNIA DEŇ

Náhradné vozidlo počas opravy

Náhradné vozidlo počas opravy

Ostaňte mobilný s našimi náhradnými vozidlami. Počas celej doby opravy vám poskytneme naše náhradné vozidlo za jednorazový poplatok 4,99 EUR, bez ohľadu na to, ako dlho bude oprava trvať.

Bonus: za každý deň prenájmu, máte od nás 20km PHM zadarmo ?

Odvezieme, opravíme, privezieme

Nenechajte sa obmedzovať a narúšať svoj deň. Po vaše vozidlo prídeme k vám domov alebo do zamestnania, odvezieme k nám do servisu, čelné sklo vám vymeníme a naspäť privezieme iba za 4,99 EUR.

Cena je uvedená spolu za obe cesty (aj za odvoz aj za dovoz)

OBJEDNAJTE SA NA VÝMENU ČELNÉHO SKLA